Сервісне обслуговування

Гарантія

Гарантія на автомобілі Шевроле доступного сегменту 3 роки (тридцять шість місяців), але не більше 100 000 (ста тисяч) кілометрів, в залежності від того, що настане раніше.

Гарантійний термін
При переході автомобіля до іншого власника період для пред'явлення вимог, пов'язаних з недоліками якості, зберігається в межах терміну та пробігу, встановлених при передачі автомобіля першому власнику. Більш детальну інформацію про гарантії та сервісне обслуговування можна отримати в салонах офіційних дилерів марки Шевроле.

Технічне обслуговування автомобілів

Що таке технічне обслуговування автомобіля?
Під технічним обслуговуванням автомобіля мається на увазі комплекс робіт, що виконуються з певною періодичністю, головна мета якого – забезпечення справного технічного стану, довговічності і надійності автомобіля Шевроле доступного сегменту.

Доступне обслуговування для доступного автомобіля
Регулярне проведення висококваліфікованого технічного обслуговування дозволяє власнику постійно підтримувати працездатність свого автомобіля. На всі ремонтні роботи Шевроле доступного сегменту дається гарантія якості.
При цьому використовуються тільки оригінальні деталі та витратні матеріали якості. Доступна вартість сервісних робіт визначена централізованою системою поставок і регламентами ТО.

Переваги фірмового сервісу Шевроле доступного сегменту
Обслуговування в офіційного дилера Шевроле доступного сегменту гарантує затвердженого регламенту робіт. Обсяг робіт в інших авторемонтних майстерень може виявитися або завищеним. В одному випадку автовласник ризикує безпеко. І те, й інше заслуговує на увагу.

Прозорість обслуговування
Крім переліку сервісних робіт, власнику автомобіля надається детальна інформація та, а також про моменти в експлуатації транспортного засобу, на які варто звернути увагу. Даються рекомендації технічних фахівців.

Послуги:
- гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування автомобілів Шевроле;
- слюсарний та агрегатний ремонт;
- кузовний ремонт і фарбування;
- встановлення

Строки проведення ТО:
- ТО–1: через 6 місяців або 3000 км після прийому-передачі автомобіля
(в залежності від того, що здійсниться раніше);
- ТО–2: через 12 місяців або 15 000 км після прийому-передачі автомобіля
(в залежності від того, що здійсниться раніше);
- Наступні ТО: через 12 місяців або через 15 000 км після попереднього ТО
(в залежності від того, що здійсниться раніше).

Завантажити регламенти ТО:
- Spark / Cobalt
- Nexia